OFERTY PRACY

Głównym celem firmy ALL SPICE jest dążenie do doskonałości w każdym zakresie.
Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których jakość i powtarzalność
tworzonych rozwiązań są miarą wspólnego sukcesu. Jeśli kierujesz się
w pracy podobnymi wartościami i chciałbyś zaprezentować nam swoją osobę
prosimy o przesyłanie aplikacji NA adres:
allspice@post.pl

Poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

“Technolog-Przedstawiciel Handlowy”

Zakres obowiązków:

  • Obsługę klientów na podległym terenie,
  • Przedstawianie oferty handlowej,
  • Doradztwo technologiczne,
  • Promocję produktów,
  • Samodzielne wdrażanie nowych projektów,
  • Przeprowadzanie prób u klientów,
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • Przyjmowanie i realizację zamówień,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenia kierunkowego – Technologia mięsa lub inne, pokrewne,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Znajomości branży mięsnej,
  • Zdolności planowania i dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i gotowości do podnoszenia kompetencji własnych w tym zakresie,
  • Umiejętności tworzenia i sprawnej realizacji planów sprzedażowych,
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość uzyskania premii,
  • Laptop, telefon komórkowy,
  • Samochód służbowy,
  • Dodatkowe szkolenia z obsługi klienta.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (proszę wpisać nazwę stanowiska na które odbywa się rekrutacja)"